Nejčastěji kladené otázkyMapa stránek ADEKOR.cz
O nás       

Často kladené dotazy


Potřebuji zrenovovat rodinný dům ve kterém mám nájemníky, také vyklidit některé zničené věci. Kdy by bylo možné se na to kouknout, pracuji do 17 h.?
Prohlídku a nezaváznou cenovou kalkulaci Vám provedeme kdykoliv i po 17 h.. Stačí se dohodnout.

Stěhujete byty také o víkendu?
Ano, o víkendu také pracujeme a to bez příplatku.

Máme velký RD a chceme renovovat po etapách, zahradu uklidit až na konec. Je to možné?
Je to možné, zakázku přijmeme. Ale doporučujeme renovaci provést ve všech místnostech najednou, protože ušetříte. Opakovaným zavážením se Vám renovace prodraží protože musíme vícekrát účtovat cestu a dovoz materiálu.

Můžete mi vymalovat expresně byt 4+1 dle vzorníku barev, každý pokoj jiným odstínem, strop bílá. Podlahy mám plovoucí zvládli by jste i navoskování, ať nemusím volat více firmám. Děkuji za odpověď.
Expresně pracujeme také i o víkendech, můžete nám klidně zavolat a dohodneme si prohlídku a určíme druhy odstínu dle vzorkovníku NCS, tyto odstíny nám odborná firma namíchá na jakékoli povrch. Pokud si nejste jista s odstínem tak Vám rádi poradíme s výběrem z našeho vzorníku 3D. Podlahy Vám před malováním zakrejeme folií a ve finále podlahy také navoskujeme dle Vámi vybraným druhem prostředku.

Potřebovali bychom kompletně v krátkém termínu vymalovat vše na bílo rodinný domek 5+1/L + větší schodiště a natřít 6 dřevěných oken také bílá, v lokalitě přibližně 40 km od Prahy. Pracujete v této lokalitě, jak dlouho by práce trvala?
Ano. Zakázku přijmeme a provedeme i mimo Prahu. Jelikož provádíme současně více práci najednou tak jsme schopni kompletně práci provést do 7 - 10 dnu vč. hrubého úklidu, z nejbližším nástupem za 3 dny.

Zdědila jsem byt 3+1 po babičce, je kompletně zařízen a je potřeba obnovit stávající nátěry. Je potřeba udělat nové elektrorozvody. Jak dopředu Vás můžu kontaktovat pro vymalování?
Jelikož spolupracujeme s elektrikářskou firmou, jsme schopni Vám novou elektroinstalaci provést společně s finální úpravou jakéhokoli povrchu. V případě že o nábytek tedy už nemáte zájem, je potřeba ho vyklidit a nechat odvézt. Vyklízení popř. pouhé zakrývání nábytku provádíme také.
Nabídka
Reference
Realizace
Ceník
Kontakt
Návrhy / Vzorníky
Online objednávky
Fotogalerie
Naše bannery
Pracovní příležitost
Akce / Novinky
Zábava
Reklama